Klimat Dla ZiemiiSzkoła z klimatem
Newsletter

Bądź na bieżąco? Zapisz sie do newslettera!

Partnerzy i przyjaciele
Partnerzy i przyjaciele
Licznik odwiedzin: 25500286

Carpooling.pl

 
www.carpooling.pl Największa giełda umawianych przejazdów w Polsce i Europie. Oszczędzaj pieniądze, chroń klimat i poznawaj nowych ludzi!
Nowy Glinik

 

www.nowyglinik.dbv.pl Portal informacyjny miejscowości Nowy Glinik (woj. podkarpackie)

Eko-Centrum Helianthus

 


www.heliantus.org Celem Eko-Centrum Helianthus (dawne Gniewskie Centrum Edukacji Ekologicznej) jest edukacja ekologiczna skierowana do lokalnej społeczności, w szczególności do dzieci i młodzieży, poprzez propagowanie idei ekorozwoju

Ekoogrzewanie

Czy ogrzewanie słoneczne może być ekologiczne i  tanie? Ekologiczne TAK, a opłacalne na pewno, ale po jakim czasie, na początek proponuje wziąć sprawy w własne ręce i  ........... Więcej na  http://ekoogrzewanie.republika.pl
Pokrzywnica.info ...i wiesz wszystko!

www.pokrzywnica-info.blogspot.com Rzetelna informacja dla odbiorcy naszą podstawą. Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Pokrzywnicy? U nas możesz to sprawdzić! - Serwis informacyjny Gminy Pokrzywnica (powiat pułtuski, województwo mazowieckie).

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy

 


 

www.lot.ilawa.nazwa.pl - Forum łączące różne podmioty,doświadczenia i interesy, zapewniając w ten sposób bardziej skuteczną i skoordynowaną promocję powiatu iławskiego.

Meteoman.pl

www.meteoman.pl Pogoda i klimat czyli mały podręcznik meteorologii dla każdego

 

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć "Energie Cites"

www.pnec.org.pl Stowarzyszenie z siedzibą w Krakowie, zrzeszające samorządy lokalne i promujące poprawę efektywności energetycznej i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
Stowarzyszenie "Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej"

 

 

www.ziemiaimy.org.pl Stowarzyszenie z Dąbrowy Górniczej, którego celem jest szeroko pojęta edukacja ekologiczna prowadzona wszędzie i wśród wszystkich.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Iławie

 

 

www.ekologia.ilawa.nazwa.pl Ośrodek edukacji położony na malowniczym Pojezierzu Iławskim; prowadzi edukację ekologiczną, m.in. w postaci birdwatchingu i zielonych szkół.

Ekowiedza.pl

www.ekowiedza.pl Serwis informacyjny dostarczający wiedzę z zakresu prawa ochrony środowiska prowadzony przez ATMOTERM S.A.. Powstał z myślą o osobach, które w swojej pracy zajmują się ochroną środowiska.
Fort Lyck Magazine

 

www.fortlyck.pl  Ideą powstania Fortu Lyck była chęć prezentacji artystów, projektów i zespołów działających w interesującym nas obszarze muzycznym.

Dyskopatia

www.dyskopatia.blog.onet.pl Jak żyć z chorobą i cieszyć się każdą chwilą? Blog dedykowany osobom cierpiącym na dyskopatię

Pino - Internetowy portal społecznościowy

www.pino.pl  Internetowy portal społecznościowy www.pino.pl

iThink - dziennikarstwo obywatelskie

 

www.ithink.pl iThink to projekt/miejsce dla wszystkich, którzy chcą "wyrazić się", czyli tych, którzy chcą pokazać światu co myślą, jak myślą i o czym myślą. To miejsce, gdzie tworzy się i przekazuje opinie o otaczającej nas rzeczywistości i nierzeczywistości.

«12»